Kirpimas, modeliavimas, plaukų priežiūra, kirpėjų kursai Klaipėdoje

Kirpėjų kursai Klaipėdoje. RUOŠIAME PAGAL NEFORMALIAS IR MODULINES MOKYMO PROGRAMAS PRIIMAMI MOKINIAI IŠ DARBO BIRŽOS TAIP PAT ORGANIZUOJAME KVALIFIKACIJOS KĖLIMO KURSUS BEI SEMINARUS KIRPĖJŲ KURSAI: REGISTRACIJA TELEFONU +370 652 37949.

Ant Pasaulio Krašto

Kirpėjo modulinė programa T43101203 trukmė – 5 mėnesiai. Kurso kaina: 1200 eurų. Galima rinktis atskirus modulius iš programos ir įgyti atskirų modulių kompetencijas. Baigus kursus išduodamas švietimo ministerijos diplomas IV lygio kvalifikacija.

Ilgalaikio plaukų tiesinimo mokymai

Dar Antikos išminčiai teigė, kad plaukai – pati gražiausia bei svarbiausia moters puošmena. Ir iš tiesų – nuginčyti šį faktą būtų labai sunku, tačiau ne paslaptis ir tai, kad moterį puošia tik tinkamai parinkta, nuolat puoselėjama šukuosena. Plaukams būtinas profesionalų prisilietimas, tinkamai parinkti ir įgyvendinti sprendimai. Tik reikiamas žinias bei įgūdžius turintis specialistas kiekvieną dailiosios lyties atstovę gali paversti deive.

Plaukų priežiūros menas

Plaukų priežiūros menas– vienas sudėtingiausių, nes apima daug įvairių akcentų: ne tik skirtingų modelių kirpimus, bet spalvų parinkimą, dažymą, naudojant įvairias technikas, šukuosenų kūrimą. Taip pat ne ką mažiau svarbi ir profesinė etika, naujausių tendencijų išmanymas, gebėjimas įsiklausyti į klientės ( – o) poreikius bei pageidavimu. Prireikia ir tam tikrų asmeninių savybių, pavyzdžiui, įžvalgumo arba kūrybingumo. Taigi, kaip matyti, norint tapti puikiai savo darbą išmanančiu profesionalu, tenka susidurti su daugybe įvairių iššūkių. Tačiau, kur gauti reikiamų žinių? Kur išmokti įvairių technikų? Kaip lavinti šiam darbui reikalingas asmenines savybes?

Baziniai vyrų ir moterų kirpimų mokymai.

Neieškokite atsakymų į šiuos klausimus ilgai – verčiau jau dabar ženkite pirmuosius žingsnius savo svajonės įgyvendinimo link – pasirinkite grožio studijų centro Ant Pasaulio Krasto organizuojamus mokymus plataus profilio kirpėjos (- o) kvalifikacijai įgyti. Jūsų laukia teoriniai bei praktiniai užsiėmimai, kurių metu sužinosite visą svarbią informaciją bei turėsite galimybę ją pritaikyti praktiškai. Aprūpiname visomis mokymams reikalingo priemonėmis bei medžiagomis. Garsusis O. Vaildas kadaise sakė, kad grožis – stebuklų stebuklas.

Baigę kirpėjų kursus mokiniai egzaminuojami

Mokymo programa siekiama veiksmingai ir greitai plėtoti profesiją. Kursų metu galėsite išmokti ne tik pagrindinius įgūdžius, bet ir visiškai atskleisti savo meninį skonį, išmokti naujų metodų ir išplėsti pagrindines žinias.

KIRPĖJŲ KURSAI KLAIPĖDOJE

Plataus profilio kirpėjų kursai Klaipėdoje, vykdant neformaliojo profesinio mokymo programas, kurios leidžia tapti puikiu savo srities specialistu

PROGRAMOS

Suteikiamas kvalifikacijos pavadinimas ir lygis pagal Lietuvos kvalifikacijų sandarą ir valstybinį kodą – KIRPĖJAS, LTKS III

MOKYMUS VEDA

Ant pasaulio krašto - mokymų, paslaugų, socialinių projektų centras
Jurgita Šilevienė – profesionali šukuosenų dizainerė, sceninio įvaizdžio kūrėja. KIGSA IR LGSF narė Socialinių projektų, mokymų ir paslaugų centro „Ant pasaulio krašto“ įkūrėja ir lektorė. Turinti ne vieną pirmosios vietos apdovanojimą ir titulą. Atvirų Lietuvos čempionatų naujų čempionų trenerė. Padeda studentams pasirengti čempionatams, dalyvauja įvairiuose renginiuose, čempionatuose. Veda įvairius profesinius mokymus. Turinti virš dvidešimties metų darbo patirtį.

PLATAUS PROFILIO KIRPĖJŲ KURSAI

Plaukų kirpimas yra formos menas, kaip tapyba, šokis, muzika, architektūra ir juose dominuoja panašūs dalykai – linija, forma, proporcija, spalva, tekstūra. Plataus profilio kirpėjų kursai padės jums tapti plaukų kirpimo meno profesionalu ir duos žinių bei įgūdžių jūsų pasirinktam tikslui pasiekti. Mokymų metu 20% skiriame teoriniam mokymui ir 80% – praktiniam mokymui.

MOKYMAI SKIRTI

Pradedantiesiems, kurie pasirinko šią specialybę ir nori tapti profesionalu – menininku ir kūrėju.

PROGRAMA:

KURSŲ METU IŠMOKSITE:

Plataus profilio kirpėjų kursų trukmė – 6 mėnesiai (24 savaičių, 3 dienos per savaitę, 5 val. per dieną). Pagal poreikius grafikas derinamas tarp grupėje besimokinančiųjų mokinių. Vienu metu sudaromos dvi mokinių grupės.

Baigę kirpėjų kursus mokiniai egzaminujami – tikrinamos teorines žinios (testas) ir praktiniai įgūdžiai (kirpimas ir ilgų plaukų šukuosena).

Absolventams įteikiami kursų baigimo pažymėjimai, kuriuose nurodoma, kad asmuo baigė plataus profilio kirpėjo specialybės kursus ir geba dirbti savarankiškai.

Penkių mėnesių trukmės kirpėjų kursų kaina – 2100 €. Mokymų metu mokiniai bazėje galės naudotis visais darbui reikalingais įrankiais, prietaisais, darbo rūbais, kosmetikos gaminiais ir asmeniniu muliažu.

BAZINIAI VYRIŠKŲ KIRPIMŲ MOKYMAI PRADEDANTIESIEMS

Baigę mokymus gebėsite kurti bendrą kliento įvaizdį, klasikinius ir modernius vyriškus kirpimus pagal šiuolaikinės mados tendencijas. 80 valandų dirbsime su manekeno galva (teorija ir programa), 80 valandų – dirbsime su gyvais modeliais.

PROGRAMA:

KURSŲ METU IŠMOKSITE:

Vyriškų kirpimų kursų trukmė 4 mėnesiai, 160 valandų. Užsiėmimai vyksta 2 dienas per savaitę, po 5 valandas per dieną. Pagal mokinių poreikius ir galimybes, bursimės nutartu laiku.

Mokymų metu mokiniai bazėje galės naudotis visais darbui reikalingais įrankiais, prietaisais, kosmetikos gaminiais ir asmeniniu muliažu. Mokymų kaina 1500 eurų.

ORGANIZUOJAMI KVALIFIKACIJOS KĖLIMO IR INDIVIDUALŪS MOKYMAI:

  • Baziniai vyriškų kirpimų mokymai.
  • Moterų bazinių kirpimų mokymai.
  • Ilgalaikio plaukų tiesinimo mokymai.
  • Koloristikos mokymai.

Kontaktai – Plaukų kirpimas, dažymas, modeliavimas

Jei norite plaukų spalvą pakeisti ilgam, rinkitės ilgalaikius plaukų dažus. Keune Haircosmetics siūlo neribotą TINTA COLOR atspalvių paletę. Ji suteikia beribes galimybes kūrybai dažant įvairiomis spalvomis, išgaunant bet kokius spalvinius akcentus, šviesesnius ar tamsesnius tonus. Po dažymo plaukai nepaprastai žvilga ir tampa švelnūs. Triguba spalvos apsaugos technologija užtikrina minimalų galvos odos sutepimą dažais. Dažai Tinta Color 100%  nudažo žilus plaukus. Atspalvių paletė – nuo natūralių tonų iki intensyvių  raudonų ar nepaprastai šviesių.

Sveiki plaukai

Jeigu plaukai sveiki ir nedažyti cheminiais dažais, galima sėkmingai eksperimentuoti su augaliniais dažais. Dažai SEMI COLOR – tai  beamoniakiniai dažai, skirti dažymui tonas į toną. Dažų formulė paremta ypatinga Silsoft technologija, dėl kurios plaukai dar labiau žvilga, ilgiau išlieka spalva. Dažai Semi Color iki 70 % nudažo žilus plaukus. Dažų paletėje yra visa eilė madingų, patrauklių spalvų, kurias galima maišyti.  Jais galite paryškinti natūralią plaukų spalvą ir suteikti jiems auksinius, šiltus rudus arba rausvus tonus. Natūralūs dažai už sintetinius atsparesni aplinkos poveikiui ir ilgiau laikosi. Dažymas augaliniais dažais naudingas plaukams – rišamosios medžiagos, kurių yra natūraliame pigmente, stiprina plauko raginį sluoksnį. Po dažymo plaukai sveikai žvilga, juos lengva iššukuoti. Augdami natūraliais dažais nudažyti plaukai nesukelia spalvų skirtumo problemų, nes jos švelnesnės.

Šviesūs plaukai

Šviesinantys milteliai CREAM BLEACH nuo  Keune Haircosmetics – tinkantys visų tipų plaukų šviesinimo technikoms atlikti. Jų pagalba per labai trumpą laiką galima gauti norimą efektą ir puikų rezultatą. . Šių malonaus kvapo miltelių  sudėtyje yra augalinės kilmės kviečių proteinų, kurie maksimaliai saugo ir kondicionuoja plaukus šviesinimo proceso metu. Nepamirškite naudoti specialių plaukų priežiūros priemonių – įvairių losjonų, balzamų, serumų ir kitų. Įvairios plaukų stiprinimo priemonės dažytiems plaukams tiesiog būtinos.

Mūsų kontaktai

Susisiekite su mumis. Mūsų kontaktai: +370 652 37949 žinute arba silevienejurgita@gmail.com paštu.

SUSISIEKITE